مرکز درمان بواسیر(هموروئید)، شقاق، کیست مویی، فیستول

تهران، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، پلاک ۷۸ واحد ۳۰ شرقی

۰۹۳۵۵۲۳۴۶۳۸

لیزر بواسیر روشی امن، کم هزینه، بدون درد و آسان خلاص شدن از هموروئید یا بواسیر است که بدون خونریزی باعث معالجه و درمان قطعی بواسیر می شود! در عمل جراحی بواسیر با لیزر اشعه لیزر به جای چاقوی جراحی استفاده می شود و به این خاطر بیمار درد خیلی کمی را احساس می کند و خونریزی اتفاق نمی افتد.

درمان بواسیر با لیزر

همین اول کار بگوییم که یکی از مهترین مزیت های گروه دکتر درد برای درمان بواسیر: این است که اولا ما به هر بیماری توصیه نمی کنیم که حتما جراحی هموروئید با لیزر انجام بدهند چون بعضی مواقع واقعا لازم نیست و یک هزینه درمان اضافه است وبرخی موارد بیمار لازم است تحت عمل جراحی قرار بگیرد. اما دومین مزیت دکتر درد اگر برای درمان فوری بواسیر به این مرکز مراجعه کردید این است که فقط یک بار از شما هزینه دریافت می شود. هزینه بواسیر با لیزر کمی بالا و پایین دارد اما ما به دور از بازی های تجاری متداول رفتار می کنیم به طور مثال ممنکن است کلینیکی هزینه پایین تری اعلام کند ولی هزینه مراجعات بعدی و پانسمان های بعدی را جداگانه دریافت کند یا بعضا دیده شده بیمار لازم شده دوباره تحت درمان قرار گیرد و هزینه جداگانه ای هم پرداخت کرده است:

مزایای درمان بواسیر با لیزر

درمان هموروئید با کمترین هزینه دکتر درد فقط یک بار هزینه می گیرد و همه مراجعات بعدی شما برای پانسمان هموروئید و معاینات بعدی رایگان است. دکتر درد سلامت و لیزر بواسیر شما را ضمانت می کند.

درمان بواسیر بدون بیهوشی و خونریزی

خبر خوب برای همه کسانی که از درد جراحی می ترسند و کلا رابطه خوبی با بیهوشی ندارند. در روش عمل جراحی بواسیر با لیزر نیازی به هیچ ماده بیهوشی نیست و عوارض بیهوشی را تجربه نخواهید کرد. مداوای بواسیر با لیزر برای بیمارانی که به دلایلی نمی توانند عمل جراحی کنند یا از جراحی می ترسند بسیار مناسب است.

درمان بواسیر در کوتاه ترین زمان

زمان درمان هموروئید کمتر از یک ساعت است. در این روش نیازی به بستری شدن ندارید و بعد از عمل می توانید به زندگی روزمره خود برگردید. در مقایسه با روش های دیگر درمانی لیزر بواسیر زمان کمی می خواهد. اگر دکتر تشخیص بده نیازی به جراحی نیست خب چرا راه بهتر و سریع تر رو انتخاب نکنیم؟ درمان بواسیر-هموروئید با این روش بسیار مناسب کارمندان یا کسانی است که زمان کمی دارند برای گذراندن دوران نقاهت و دوست دارند زودتر به موقعیت شغلی خودشان برگردند.

‌آیا درمان قطعی بواسیر – همورویید وجود دارد؟

درمان بواسیر گاهی زمان بر است و بیمار ترجیح می دهد که روند درمانی خود را با جدیت پیگیری نکند و سلامتی خودش را به خطر بیاندازد. این جاست که روش درمانی بواسیر با لیزر به کمک بیمار می آید. لیزر بواسیر دوران نقاهت بسیار کوتاهی در حد یک روز دارد و این امتیاز کمی نیست. در برخی از موارد درمان های دیگر بهتر جواب می دهند یا هنوز بیمار در مرحله ای نیست که لیزر درمانی برای وی انجام شود. همانطور که بیان کردیم پزشک باید صلاحیت شما را برای انجام عمل لیزر بواسیر تایید و توصیه کند. جراحی بواسیر با لیزر

توجه کنید:

البته مواردی وجود دارد که عمل جراحی بواسیر با لیزر شرایط خاصی دارد، به عنوان مثال در بواسیر داخلی پرولاب که با پرولابس روده همراه است، باید از لیزرهای ویژه ای استفاده کرد. همچنین در شرایطی که حجم بواسیرها بزرگ شده باشد، ممکن است جراحی بواسیر با لیزر بهتر جواب ندهد و نیاز به جراحی سنتی باشد.

فیلم درمان بواسیر با لیزر

در لیزر بواسیر درد و خونریزی کمتری را در مقایسه با جراحی تجربه خواهید کرد و زمان کمی را تا بهبودی سپری خواهید نمود. در درمان بواسیر با لیزر نیازی به بیهوشی نیست و عوارض آن را هم نخواهید داشت که هر یک از این موارد در درمان جراحی هزینه های متفاوتی دارند. نکته پایانی اینکه تا زمانی که به صورت کامل معاینه نشدید, نمی توان درباره نوع درمان و هزینه آن حرفی زد. بسیاری از بیماران با دکتر درد(drdard.ir) تماس تلفنی برقرار می کنند و از پشت تلفن می خواهند هزینه درمان را مشخص کنیم، در صورتی که این کار غیر ممکن است.

چه کسانی می توانند برای درمان بواسیر خود از لیزر درمانی استفاده کنند؟

کسانی که درگیر بواسیر هستند یکی از گزینه های درمانی شان استفاده از لیزر برای درمان بواسیر است. در جواب این پرسش می توانیم بگوییم، همه کسانی که به بواسیر یا همورئید مبتلا هستند می توانند عمل لیزر را انجام دهند مگر اینکه پزشک متخصص بواسیر تشخیص بدهد که این روش برای درمان جوابگو نیست یا لازم نیست. اما تشخیص نوع روش درمان بواسیر این موضوع برعهده پزشک است.

درمان بواسیر با رابربند

در روش درمان بواسیر با رابربند برای اینکه جریان خون نقاط آسیب دیده قطع شود پزشک می آید و انتهای بواسیر را با کش رابربند می بندد. اتفاقی که می افتد خیلی ساده است خون به نقطه مورد نظر نمی رسد و در نتیجه ظرف یک هفته بواسیر می افتد. لازم است اینجا ذکر کنیم که این روش برای بواسیر داخلی کاربرد دارد.

درباره لیزر بواسیر

این روش ممکن است درد داشته باشد اگر کش سفت بسته شده باشد نیاز است که به شما داروی بی حسی تزریق شود. درصد موفقیت این روش چیزی در حدود ۸۰ درصد است.
۵۵ درصد مردم ایران مبتلا به بواسیر هستند بیشتر از ۹۰ درصد مبتلایان با لیزر درمان قطعی شده اند
برای درمان قطعی بواسیر در روش های جراحی بواسیر باید یک تا دو روز در بیمارستان یا کلینیکی که عمل را در آنجا انجام می دهید بستری شوید. همچنین دوران بهبودی شما هم زمان بر خواهد بود. اما با استفاده از درمان بواسیر با لیزر می توانید از دردسرهای روش جراحی سنتی بواسیر خلاص شوید و درمانی آسان تر، بدون درد و سرپایی را تجربه کنید. بعد از درمان نیز می توانید به کارهای روزمره خود برسید ونیازی به بستری شدن یا استراحت ندارید. "مراحل هر بیماری علائم و تشخیص متفاوتی دارد و این موارد بعد از معاینه مشخص می شود و با توجه به نوع درمان هزینه آن نیز اعلام خواهد شد.

مراحل درمان

  • معاینه و تشخیص بواسیر

قبل از هر چیزی باید بیمار معاینه شود بعضی وقت ها اصلا بیمار بواسیر ندارد یا بواسیر خیلی خفیفی دارد
  • درمان دارویی

گاهی وقت ها نیازی به جراحی بواسیر یا لیزر بواسیر نیست گفتیم که در دکتر درد همه راه ها به جراحی ختم نمی شود!
  • جراحی بواسیر

خب اگر لازم باشد و بواسیر خیلی شدید باشد و با روش های لیزر و دیگر روش ها نشود بیمار جراحی می شود.
  • معالجه بواسیر

پس با استفاده از لیزر می توانید به دو روش بیماری هموروئید خودتان را مداوا کنید.

دو مدل مختلف لیزر بواسیر

روش های درمان بواسیر با لیزر دارای دو روش اصلی است. که بهترین روش برای شما را پزشک با توجه به نوع بواسیر تان توصیه می کند. پس با استفاده از لیزر می توانید به دو روش بواسیر خود را درمان کنید.

روش اول استفاده از اشعه درمانی IRC

در این روش که برای بواسیر درجه یک و دو مناسب است، بالشتک های التهابی اطراف مقعد با کمک اشعه IRC حذف می شوند. این روش درد و خونریزی ندارد و نتیجه آن زودتر خود را نشان می دهد.

روش دوم استفاده از لیزر CO2

از این روش برای درمان بواسیر درجه سه و چهار استفاده می شود.در بواسیر درجه سه و چهار رگها گشادتر شده و معمولا از داخل رکتوم به بیرون کشیده می شوند، پس با این روش تمام زائده های بیرون آمده از مقعد با کمک لیزر CO2 قطع می شوند و چون عمل برش با لیزر انجام می شود، بافت های اطراف بالشتک ها هم آسیبی نمی بینند. همینطور هنگام برش دادن با لیزر هیچ خونریزی نخواهید داشت و شریان های خونی نیز با برش لیزری مداوا می شوند و ایجاد عفونت نمی کنند.

عوارض درمان بواسیر با لیزر

در موارد خاصی خلاصه می شود و این گونه نیست که این معایب در همه افرادی که لیزر درمانی کرده اند ظاهر شود. درمان بواسیر با لیزر عوارض خیلی نادری دارد و در بسیاری از بیماران هیچ عارضه ای بعد از عمل گزارش نشده است. بعد از عمل لیزر، بیماران می توانند به راحتی مدفوع یا گاز معده خود را کنترل کنند و در بین خانم ها نیز تاکنون گزارش مبنی بر انقباض عضله های رحم بیان نشده است.همچنین عفونت بعد از عمل نیز خیلی کم و در موارد خاص اتفاق می افتد!

هزینه درمان بواسیر با لیزر

هزینه درمان بواسیر با لیزر را نمی توان به صورت سرانگشتی محاسبه کرد. درمان بواسیر با لیزر هزینه معینی ندارد و بعد از معاینه و تشخیص نوع بواسیر توسط پزشک متخصص مشخص خواهد شد. اما توجه داشته باشید که هزینه عمل لیزر از درمان جراحی بیشتر نیست. با توجه به اینکه پروسه درمان جراحی بواسیر پیچیده است و طی کردن هر یک از این پروسه ها هزینه بر می باشد، شما در درمان بواسیر با لیزر این پروسه ها را شاهد نخواهید بود و بعد از معاینه می توانید درمان خود را شروع کنید. همچنین به یاد داشته باشید که همیشه هزینه پرداختی برای یک درمان قطعی بواسیر مهم نیست، بلکه مولفه های دیگری برای داشتن درمانی آسان و سریع تر وجود دارد. دکتر درد مدعی نیست بهترین است اما با تجربه ترین و خوش انصاف ترین شاید باشد!  

بیشتر بخوانید:

برای درمان بیرون زدگی بواسیر چه باید کرد؟ بواسیر یا هموروئید در داخل یا در خارج مقعد ظاهر می شود و با توجه به اینکه ناحیه ظاهر شدن آن کجا است, به بواسیر داخلی…
سرطان روده و بواسیر شرایط بسیار متفاوتی دارند، اما هر دوی آنها باعث ایجاد خون در مدفوع می شوند. مشاهده خون در مدفوع می تواند هشداری برای هر دو بیماری باشد, به خصوص اگر…
حمام رفتن نباید با خود درد خاصی داشته باشد. در برخی موارد احتمال دارد که هنگام حمام کردن ناراحتی های خاصی را در برخی از اندام هایتان احساس کنید, ولی این موارد کاملا طبیعی… برای درمان بیرون زدگی بواسیر چه باید کرد؟ بواسیر یا هموروئید در داخل یا در خارج مقعد ظاهر می شود و با توجه به اینکه ناحیه ظاهر شدن آن کجا است, به بواسیر داخلی و بواسیر خارجی تقسیم می شود. این بواسیر ها دارای چند درجه هستند که درجات ۱ و ۲ آن مربوط به…
سرطان روده و بواسیر شرایط بسیار متفاوتی دارند، اما هر دوی آنها باعث ایجاد خون در مدفوع می شوند. مشاهده خون در مدفوع می تواند هشداری برای هر دو بیماری باشد, به خصوص اگر از پیش آن را تجربه نکرده باشید. به احتمال زیاد، هنگام تحریک روده و خونریزی بر اثر بواسیر، با ضعف و…
حمام رفتن نباید با خود درد خاصی داشته باشد. در برخی موارد احتمال دارد که هنگام حمام کردن ناراحتی های خاصی را در برخی از اندام هایتان احساس کنید, ولی این موارد کاملا طبیعی هستند و در عرض چند روز خود به خود از بین می روند. اما اگر حمام رفتن شما به یک تجربه…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.